Zespół młodzieżowy Emmanuel

Jesteśmy młodzieżowym zespołem muzycznym posługującym w parafii Św. Ojca Pio, można nas posłuchać uczestnicząc w Mszach Świętych o godzinie 9:00. Często ubogacamy nie tylko Msze, ale również śluby, bierzmowania, a nawet występujemy na koncertach kolęd. Pojawiamy się na uroczystościach religijnych na terenie całego województwa pomorskiego i okolic. Na tle innych zespołów wyróżnia nas kreatywność, która pozwala nam tworzyć własne aranżacje wielu piosenek. Jesteśmy wspólnotą, którą łączy pasja

Nasz zespół składa się z 13 osób. Mimo, iż między najstarszą śpiewającą, a najmłodszą jest aż 10 lat różnicy, nie przeszkadza nam to, ponieważ razem tworzymy jedną, wielką, piękną całość, by razem muzyką i śpiewem uwielbiać Chrystusa! Członkowie naszego zespołu to Karolina – liderka i wokalistka, Weronika – gitarzystka i wokalistka, Julia – wokalistka, Paula – wokalistka, Martyna – wokalistka, Magda – wokalistka, Zuzia – wokalistka, Martyna – wokalistka, Asia – wokalistka, Rysiu – wokalista, Małgorzata – pianistka, Ola – gitarzystka, Tomek – cajonista oraz Piotr – wokalista, realizator dźwięku i webmaster.

W każdą niedzielę o 9:00 w parafii pw. św. Ojca Pio przy ulicy Przemyskiej 21 w Gdańsku nasz zespół ubogaca Mszę Świętą oprawą muzyczną. Jeżeli chciałbyś / chciałabyś się z nami spotkać, zawsze 15 minut przed, jak i po mszy jesteśmy w budynku kościoła. Dodatkowo na naszej stronie Facebookowej (https://www.facebook.com/zespolemmanuel) informujemy o ewentualnych wystąpieniach w innych parafiach, na których również można się z nami spotkać.