II Niedziela Wielkanocna

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

11 IV 2021 r.

• NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego dodatkowa Msza Święta z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

• PATRONALNE ŚWIĘTO CARITAS

W Niedzielę Miłosierdzia swoje patronalne Święto obchodzi Caritas. Ofiary składane dzisiaj do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej zostaną przeznaczone na wsparcie seniorów i osób bezdomnych.

• NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

• MSZA ŚWIĘTA ZA MEDIA KATOLICKIE

Masza Święta za media katolickie w środę o godz. 18.00.

• DEKANALNE ORATORIUM MŁODYCH

W ramach Dekanalnego Oratorium Młodych zapraszamy młodzież  na adorację Najświętszego Sakramentu w  czwartek o godz. 19.30.

• KATECHEZA DLA DOROSŁYCH

Dorosłych zapraszamy na katechezę we wtorek o godz. 19.30. Temat katechezy: „ Moc chrześcijańskiego świadectwa”.

• SPOTKANIE Z PATRYCJĄ HURLAK

W niedzielę 18 kwietnia będziemy gościć Patrycję Hurlak aktorkę, która zagrała w serialach: „Klan”, „ M jak miłość”; autorka książki: „Nawrócona wiedźma” da świadectwo o swoim nawróceniu. Będzie możliwość nabycia książek.

• SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI I KOMUNIJNYCH

Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na spotkanie w niedzielę 18 kwietnia o godz. 17.00.

• WSKAZANIA SANITARNE

W  kościele przypada 1 osoba na 20 m2, prosimy o zachowanie dystansu społecznego i zasłanianie ust i nosa, Komunii Świętej na rękę udzielamy z lewej strony kościoła.

• ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI

Dnia 22 lutego 2019 roku Sejm RP ustanowił dzień 14 kwietnia Świętem Chrztu Polski. Odpowiadając na prośbę Konferencji Episkopatu Polski zachęcamy do włączenia się w promocję tego wydarzenia. Prosimy o wywieszenie dnia 14 kwietnia flagi państwowej i watykańskiej.

• ŻYCZENIA

Solenizantom i jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa świętych patronów.

• KRONIKA ŻAŁOBNA

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Zbigniew Kuśnierkiewicz, śp. Regina Gądek, śp. Irena Michałowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Numer konta bankowego parafii: 20 1240 2920 1111 0000 4500 0120