XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

17 XI 2019 r.

• REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE

W naszej parafii w dniach 22 – 24 listopada odbędą się weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne. Prowadzi ks. Prof. Andrzej Kowalczyk. Informacje o zapisach na plakacie w gablocie.

• WSPOMNINEI ŚW. CECYLII

W piątek 22 listopada obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Tego dnia o godz. 19.00 Msza św. zostanie odprawiona w intencji Zespołów: Chóru Schola Padre Pio, zespołu młodzieżowego Emmanuel, scholki dziecięcej Fiołki Ojca Pio, które uświetnią oprawą muzyczną Mszę Świętą. Wszystkim zaangażowanym w śpiew w naszej parafii dziękujemy za ofiarowany czas i życzymy aby piękny śpiew wybrzmiewał na chwałę Bożą.

• INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Informujemy, że do końca roku wszystkie terminy na Msze Święte są zajęte. Można zamawiać Msze Święte na 2020 rok.

• SPOTKANIA

- Rodzice dzieci I komunijnych - dzisiaj godz. 19.00.

- Młodzież klas I szkoły średniej przygotowującej się do bierzmowania – wtorek godz. 19.00.

- dzieci I komunijne – wtorek wg podziału na grupy.

- Oaza Dzieci Bożych – piątek 17.00.

- schola dziecięca Fiołki Ojca Pio – sobota 10.30

- kandydaci na ministrantów – sobota 10.30.

- wspólnota młodzieżowa Jeruzalem – piątek 19.30

- grupa modlitwy Ojca Pio – sobota 18.00

- spotkanie popielgrzymkowe uczestników pielgrzymki do Rzymu dzisiaj - godz. 17:00

• MINISTRANCI SENIORZY

Mężczyzn, którzy byli ministrantami zapraszamy do grupy ministrantów seniorów. Zgłoszenia przyjmujemy po Mszy Świętej w zakrystii.

• UROCZYSTOŚC CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

W przyszłą niedzielę 24 listopada obchodzimy Uroczystość Jezusa  Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziele roku liturgicznego. W Niedzielę 1 grudnia rozpoczniemy Okres Adwentu. Roraty będą odprawiane o godz. 6.30.

• PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj do makiety na pokrycie kosztów ogrodzenia.

• ŻYCZENIA

Wszystkim solenizantom i jubilatom  życzymy Bożego błogosławieństwa.

OGŁOSZENIA RADY DZIELNICY

Rada Dzielnicy Ujeścisko – Łostowice zaprasza

w najbliższy piątek 22 listopada o godzinie 18:30  na spotkanie z podróżnikiem Markiem Dąbrowskim pod tytułem „Australijska przygoda, czyli świat do góry nogami

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Parafialnego.

Zapraszamy młodzież na naukę tańca nowoczesnego w środy o godzinie 20:15 w dolnej kondygnacji Domu Parafialnego – zajęcia są bezpłatne.

Szczegóły na stronie Rady Dzielnicy