II Niedziela Wielkiego Postu

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 LUTEGO 2024

DROGA KRZYŻOWA

W piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 8.00 i 18.30; dla dzieci o godz. 17.15; dla młodzieży o godz. 19.30.

• GORZKIE ŻALE

Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00.

• BIERZMOWANIE

Młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania 27 lutego o godz. 18.00. Szafarzem Sakramentu będzie ks. Biskup Wiesław Szlachetka. We wtorek nie będzie Mszy Świętej o godz. 19.00.

• DNI EUCHARYSTYCZNE

W I piątek spowiedź od godz. 16.00 do 18.00 z Komunią Świętą dla dzieci. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godz. 18.00. W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8.00.

• RODZICE OCZEKUJĄCY POTOMSTWA

Rodziców oczekujących potomstwa zapraszamy na Mszę Świętą z błogosławieństwem w niedzielę 3 marca o godz. 10.15.

• SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI I KOMUNIJNYCH

Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na spotkanie w niedzielę 3  marca o godz. 19.00.

• BARANKI WIELKANOCNE

Caritas rozprowadza Baranki Wielkanocne. Koszt 6 zł. Dochód [przeznaczony na działalność Caritasu.

• PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

Tegorocznych maturzystów zapraszamy na Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę 9 marca. Zapisy w zakrystii.

• KOLONIE LETNIE

Organizujmy kolonie letnie dla dzieci w Zawoi w dniach 9 - 18 lipca 2024 roku. Termin zgłaszania dzieci mija 28 lutego. Odbiór kart kolonijnych w biurze parafialnym.

• TUNIEJ LSO

W Halowym Turnieju Piłki Nożnej nasi lektorzy starsi zajęli I miejsce, lektorzy młodsi I miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

• KAWIARENKA

Po Mszy Świętej zapraszamy do kawiarenki na kawę i czekoladę najwyższej jakości, gofry, desery i ciasto domowe.

• PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła w kwocie 3000 zł. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj do puszek na pomoc polskim misjonarzom.

• ŻYCZENIA

Jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa.