X NIEDZIELA ZWYKŁA

X NIEDZIELA ZWYKŁA

9 CZERWCA 2024

• NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE

W miesiącu czerwcu nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00.

• CZUWANIE FATIMSKIE

Zapraszamy na Czuwanie Fatimskie w czwartek 13 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 20.00. Zakończenie Apelem Maryjnym o godz. 21.00.

• PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ – GRUPA BIAŁO-ZŁOTA

Dzisiaj gościmy w naszej parafii wolontariuszy z Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki. Po każdej Mszy Świętej będzie można zapisać się u nich do Grupy Biało-Złotej. Do udziału w niej zaproszeni są wszyscy, którzy nie mogą pójść w drogę, a chcieliby towarzyszyć pielgrzymom w duchowy sposób.

• PEREGRYNACJA RELIKWII ŚW OJCA PIO

Dnia 30 lipca 2000 roku powstała nasza parafia. W związku z przygotowaniem do 25 rocznicy w naszej parafii odbywa się peregrynacja relikwii św. Ojca Pio po naszych domach. Jeden dzień w  danej rodzinie. Rodziny chętne do przyjęcia Ojca Pio prosimy o zapisy w biurze parafialnym. Do peregrynacji dołączamy dla każdej rodziny duchowy przewodnik w postaci książeczki.

• KANDYDACI DO BIERZMOWANIA

Młodzież klas VIII zapraszamy na Mszę Świętą 16 czerwca na godz. 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem.

• SPOTKANIE RODZICÓW DZIECI WYJŻDŻAJĄCYCH NA KOLONE

Rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie zapraszamy na spotkanie w niedzielę 16 czerwca o godz. 19.00.

• MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY

W niedzielę 16 czerwca o godz. 15.00 przy Bazylice Mariackiej w Gdańsku rozpocznie się radosny, rodzinny, piękny i pokojowy Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz przejdzie od  na plac Zebrań Ludowych, gdzie o godz. 16.00 rozpoczną się koncerty zespołów: Mocni w Duchu, Arka Noego, Edzio Rap, Łzy oraz ciekawe konferencje zaproszonych gości.

• MISTRZOSTWA LSO

Nasi lektorzy i ministranci zakwalifikowali się na Ogólnopolski Turnie LSO. Turniej odbędzie się w Łodzi 24 i 25 czerwca. W przyszłą niedzielę lektorzy przeprowadzą zbiórkę na pokrycie kosztów turnieju.

• ZDJĘCIA Z I KOMUNII

Zdjęcia z uroczystości I Komunii są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce I Komunia Św. 2023/2024

• ŻYCZENIA

Jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitości łask Bożych.

• LETNIA KAWIARENKA

Zapraszamy do naszej letniej kawiarenki na lody jak dawniej, gofry, zimne napoje.

• KRONIKA ŻAŁOBNA

Z naszej wspólnoty parafialnej powołał Pan Bóg do wieczności śp. Teresę Rogalską, śp. Bogdana Chrostowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.