V NIEDZIELA WIELKANOCNA

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

19 V 2019 r.

• WIZYTACJA KANONICZNA

W niedzielę 26 maja ks. Biskup Wiesław Szlachetka dokona wizytacji kanonicznej nasze parafii i udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii podczas Mszy Świętej o godz. 12.30.

• SPOTKANIA

- Grupy Modlitwy Ojca Pio – czwartek 18.00.

• I KOMUNIA ŚWIĘTA I BIAŁY TYDZIEŃ

Dzieci, które dzisiaj przystępują do I Komunii Świętej będą w Białym Tygodniu uczestniczyć w Mszy Świętej o godz. 18.00.

• NABOŻEŃSTWA MAJOWE

W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa ku czci NMP: dzieci w środę i czwartek                o godz. 17.30 przy figurze Matki Bożej; dorosłych codziennie o godz. 20.30.

• WYJAZD DO LEDNICY

Organizujemy wyjazd młodzieży na czuwanie do Lednicy w dniu 1 czerwca. Zapisy u ks. Michała.

• PIELGRZYMKA DO WŁOCH

Organizujemy pielgrzymkę do grobu św. Ojca Pio w San Giovani Rotondo, do grobu św.  Jana Pawła II w Rzymie i innych Sanktuariów w dniach 2 – 1 3 października 2109 r. Program na stronie internetowej. Zapisy przyjmujemy w biurze parafialnym.

• KOLONIE LETNIE

Organizujemy kolonie letnie dla dzieci w Poroninie k/Zakopanego. Karty na wyjazd są do odbioru w biurze parafialnym.

• NABÓR PRACOWNIKÓW DO DOMU SENIORA

Rozpoczął się już proces rekrutacji w Centrum Opieki Serenus obok kościoła.

Poszukiwane są osoby m.in na stanowiska opiekun osoby starszej, koordynator grupy mieszkalnej.  Szczegóły można przeczytać na stronie www.serenus_gdansk.pl  albo zapytać              o nie osobiście ( siedziba Centrum Opieki Serenus 8.00-16.00) w siedzibie Centrum.

• KONSEKRACJA ŚWIĄTYNI ŚW. JOACHIMA I ANNY W LETNICY

W sobotę 25 maja ks. Arcybiskup będzie konsekrował kościół św. Joachima i Anny w Letnicy. Uroczystość odbędzie się o godz. 11.00.

• ŻYCZENIA

Wszystkim solenizantom i jubilatom  życzymy Bożego błogosławieństwa.

• POPDZIĘKOWANIA

Dziękujemy za ofiary złożone do naszej makiety na spłatę ogrodzenia kościoła