XIII Niedziela Zwykła

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 VI 2022 r.

• NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE

Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy przez cały miesiąc czerwiec po Mszy Świętej o godz. 18.00.

• WAKACYJNA ZMIANA PORZĄDKU MSZY ŚWIĘTYCH

W okresie wakacji od 27 czerwca do 27 sierpnia Msze Święte w dni powszednie od poniedziałku do soboty są odprawiane o godz. 8.30 i 18.00.

• SPOWIEDŹ W OKRESIE WAKACJI

W okresie wakacji spowiedź odbywa się  30 min przed każdą Mszą Świętą.

• ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Adoracja Najświętszego Sakramentu w okresie wakacji: rano od godz. 8.00 do 8.30

(od poniedziałku do piątku) oraz wieczorem w każdy czwartek od godz. 18.30 do 20.00.

• DNI EUCHARYSTYCZNE

W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 16.30

z Komunią Świętą dla dzieci co 20 min. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godz. 18.00. W I sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8.00 i Msza Święta dla wspólnoty Żywego Różańca.

• UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy Świętej obejmując szczególną modlitwą Ojca Świętego Franciszka i jego posługę. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny.

• WSPOMNIENIE N.M.P. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

W poniedziałek, 27 czerwca wspominamy w liturgii N.M.P. Nieustającej Pomocy.

2 lata temu (23.09.2020) w Naszej parafii została założona przez Ojców Redemptorystów Nieustanna Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tego dnia po każdej Mszy Świętej odmówimy przed obrazem Matki Bożej Modlitwę Rzymską.

• KAZANIA O EUCHARYSTII

W przyszłą niedzielę, 3 lipca gościć będziemy dobrze nam znanego o. Zbigniewa Ptak, który wygłosi do nas kazania o Eucharystii.

•   TURNIEJ LSO

Nasi lektorzy zdobyli I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w ramach archidiecezji.

W tym tygodniu wjeżdżają na Mistrzostwa ogólnopolskie do Kołobrzegu. Przed kościołem można złożyć dar na pokrycie kosztów wyjazdu.

• ŻYCZENIA

Solenizantom i jubilatom życzymy obfitości darów Bożych.

Numer konta bankowego parafii: 20 1240 2920 1111 0000 4500 0120
126 0.097736120223999