XXIX Niedziela Zwykła

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 X 2020 r.

• NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.15. Dorosłych w dni powszednie codziennie o godz. 18.30. W niedziele o godz. 17.30.

• ADORACJA W INTENCJI USTANIA EPIDEMII

Z piątku (23. 10) na sobotę (24. 10) w naszym kościele odbędzie się nocna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 21.00 do 7.00 rano w intencji ustania epidemii w naszej parafii i Ojczyźnie.

• WYPOMINKI

Przy wyjściu z kościoła wyłożone są kartki na wypominki. Wypełnione czytelnie kartki prosimy składać w biurze parafialnym, aby wybrać dzień w którym możemy przyjść na modlitwę za naszych zmarłych. Wypominki będziemy czytać w dniach oktawy Wszystkich Świętych od 2 do 8 listopada.

• NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Na nabożeństwo Nieustannej Nowenny zapraszamy w każdą  środę o godz. 17.30. Podziękowania i prośby  do Matki Bożej prosimy wpisywać na specjalnie przygotowanych formularzach przed Obrazem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

• SPOTKANIA

- grupy Modlitwy Ojca Pio – piątek 18.00

- scholii dziecięcej Fiołki Ojca Pio sobota 10.30.

- wspólnoty młodzieżowej Jeruzalem piątek 19.30

- Oaza Dzieci Bożych w piątek godz. 17.00

• MSZA ŚWIĘTA DLA JUBILATÓW

Małżonków, którzy w październiku obchodzą rocznicę swojego ślubu zapraszamy na Mszę Świętą w niedzielę 25 października o godz. 12.30.

• SKARPETKI DLA BEZDOMNYCH

W tym roku w ramach przygotowań do Światowego Dnia Ubogich Caritas przeprowadza zbiórkę skarpetek, które zostaną przekazane do schronisk, noclegowni i dla bezdomnych. Skarpetki nowe w rozmiarach 40 – 44 prosimy przynosić do kosza wystawionego w kościele do końca października.

• OBOWIĄZKI SANITARNE I DYSPENSA

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. Osobom, które chcą przyjąć Komunię Świętą na rękę udzielamy Komunii przy obrazie św. Jana Pawła II. Ks. Biskup udziela dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej od 18 października do 15 listopada br. osobom chorym i starszym oraz ich opiekunom, a także pracownikom służby zdrowia.

• PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy za ofiary składane na nowe ławki. Osoby, które złożyły ofiary przelewem zapraszamy do biura parafialnego po odbiór cegiełek.

• ŻYCZENIA

Jubilatom i solenizantom życzymy obfitości  Bożych darów. Lekarzom, pielęgniarkom, pracownikom Służby Zdrowia życzymy opieki Bożej Opatrzności oraz sił fizycznych  do posługi wobec chorych.

• KRONIKA ŻAŁOBNA

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Bogumił Zierke. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.