XV Niedziela Zwykła

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 VII 2019 r.

• POWITANIE

Witamy w naszej parafii gości przebywających na wakacjach, życzymy im dobrego odpoczynku i zapraszamy do udziału w nabożeństwach. Naszym parafianom udającym się na urlop życzymy dobrego czasu odpoczynku                             i szczęśliwego do nas powrotu.

• WAKACYJNY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH W DNI POWSZEDNIE

W okresie wakacji Msze Święte w naszym kościele w dni powszednie odprawiane są o godz. 8.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku o godz. 8.00 oraz w czwartek od godz. 18.30 do 20.00. Godzinki w sobotę o godz. 8.10. Spowiedź na 15 minut przed każdą Mszą Świętą.

• AKCJA LETNIA

W ramach Akcji Letniej dzieci w minionym tygodniu były w parku Lupis Word. We wtorek Rada Dzielnicy zaprasza dzieci na wycieczkę do Szymbarku. Zapisy dzisiaj w naszym domu parafialnym w godz. 9.00 – 13.00.  Ilość miejsc ograniczona. Wycieczka dla dzieci jest bezpłatna. Zbiórka przed kościołem we wtorek o godz. 9.30

• PIELGRZYMKA

Organizujemy pielgrzymkę jednodniową do Piaseczna, Gniewu i Lubichowa             w sobotę 27 lipca. Koszt 60 zł. Zapisy w biurze parafialnym.

• FILM Z I KOMUNII ŚWIĘTEJ

Film z I Komunii Świętej jest do odbioru w biurze parafialnym.

• TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU

Ruszyła akcja Caritas Tornister Pełen Uśmiechu. Tornistry wypełnione przyborami szkolnymi i oddajemy do naszego punktu Caritasu. Tornistry zostaną przekazane dzieciom z potrzebujących rodzin w Białorusi i Ukrainie.

• WYSTĘP ZESPOŁU

Dziękujemy zespołowi Galicja Folk Bend za ubogacenie muzyką i śpiewem Mszy Świętej. Po Mszy Świętej będzie można nabyć płyty zespołu. O godz. 19.00 dodatkowy koncert zespołu.

• PODZIĘKOWANIE

Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj do makiety pokrycie kosztów ogrodzenia kościoła. W przyszłą niedzielę zbiórka na drzwi dla naszego parafianina Krzysztofa, który jest samotny i porusza się tylko na wózku.

• ŻYCZENIA

Wszystkim solenizantom i jubilatom  życzymy Bożego błogosławieństwa.