XXIV Niedziela Zwykła

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 IX 2019 r.

• WIECZÓR MODLITWY MŁODYCH

W naszej parafii odbędzie się Diecezjalny Wieczór Modlitwy Młodych                         w piątek 20 września. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Zakończenie ok północy. Przybędzie ok. 1000 młodych z całej Archidiecezji. Bardzo prosimy o pomoc w przygotowaniu posiłku /upieczenie ciasta/. Prosimy o zgłaszanie się osób chętnych dzisiaj w naszej kawiarence. Rodziców prosimy, aby byli duchowymi przewodnikami swoich dzieci, poinformowali o wydarzeniu                            i podprowadzili na spotkanie.

• SPOTKANIA

- Kandydatów na ministrantów – sobota godz. 10.30.

- Dzieci I Komunijnych wg podziału na grupy – wtorek.

- Schola dziecięca Fiołki Ojca Pio – sobota godz. 10.30 w domu parafialnym.

- Młodzież klas I Szkoły średniej – uroczyste rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania Mszą Świętą we wtorek godz. 19.00

• JUBILACI

Małżonków jubilatów, którzy we wrześniu obchodzą rocznicę swojego ślubu zapraszamy na Mszę św. w niedzielę 22 września o godz. 12.30.

• MSZA ŚWIĘTA Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie w niedziele 22 września o godz. 18.00.

• NAUKA GRY NA GITARZE

Rozpoczynamy naukę gry na gitarze. Informacje i zapisy w biurze parafialnym.

• FILM Z KOLONII W PORONINIE

Film i zdjęcia z kolonii w Poroninie do odbioru w biurze parafialnym.

• PODZIĘKOWANIA

Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj do naszej skarbony na organizację Wieczoru Modlitwy Młodych. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła. W przyszłą niedzielę będziemy uroczyście obchodzić 1 rocznicę konsekracji naszej  świątyni, która miała miejsce 22 września 2019 roku.

• GALILEA

Polecamy nowy numer pisma Galilea. Do nabycia przy wyjściu z kościoła.

• ŻYCZENIA

Wszystkim solenizantom i jubilatom  życzymy Bożego błogosławieństwa.

Zapraszamy do kawiarenki.

• KRONIKA ŻAŁOBNA

Z naszej wspólnoty parafialnej powołał Pan Bóg do wieczności śp. Beatę Pasieka. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.