Spotkania dla Służby liturgicznej na rok 2018/2019

! W okresie kolędowym spotkania LSO odbywają się w soboy o godz. 10.00. !

Spotkania dla ministrantów i lektorów młodzszych: piątki, godz. 19.30.

Spotkania dla lektorów starszych: wybrane piątki o godz. 20.00

Zajęcia sportowe na sali gimnastycznej dla ministrantów i lektorów, którzy uczestniczyli w zbiórce odbywają się w piątki o godz. 20.30.

Kanydydatów na ministrantów i aspirantów zapraszamy w soboty na godz. 10.30 do niebieskiej salki w domu parafialnym.

Bierzące wydarzenia:

Kurs na lektora: sobota, 19 stycznia godz. 10.30.

Zapraszam serdecznie na kolejny już wakacyjny wypoczynek dla ministrantów i lektorów.

Miejsce: Salezjański Ośrodek Młodzieżowy "Oratorium Dominik"

Salezjański Ośrodek Młodzieżowy położony jest  w samym sercu Mazur Zachodnich, zaliczanych do jednego z najatrakcyjniejszych regionów Polski. Malownicze krajobrazy, piękne jeziora i lasy kształtują unikalność tego miejsca. Ośrodek położony jest 5 km od Ostródy  w lesie nad Jeziorem Pauzeńskim, do którego posiada bezpośredni dostęp.

Termin: 15 – 20 lipca 2019 roku

Koszt: ok. 600 zł ( w zależności od ilości uczestników)

Cena zawiera:

Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki - śniadanie, obiad, kolacja) oraz korzystanie ze sprzętu wodnego kajaki, rowerki wodne) a także z infrastruktury ośrodka  - boiska (piłka nożna i siatkówka) sale rekreacyjne i inne. Ubezpieczenie, wycieczkę do Grunwalda, Ostródy i malowniczych okolic.

Zapisy z zaliczką w wysokości 100 zł do 11 lutego.

Poświątecze spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w piątek, 8 lutego o godz. 19.30. Tego też dnia zostanie podsumowany okres kolędowy. Bardzo proszę rodziców i ministrantów o zaangażowanie się w przygotwanie spotkania. (Przyniesienie ciast, owoców, sałatek, napojów, pomoc w przygotowaniu stołów, sprzątanie po uroczystości). Szczegółową listę, na którą będzie można się wpisywać wywieszę w kościele w przyszłą niedzielę.