Informacje dla kandydatów

W dniu 9 marca 2020 roku odbyła się uroczystość bierzmowania w naszej parafii. Do sakramentu przystąpiło 85 osób. Szafarzem był Ks. Bp Zbigniew Zieliński. Zdjęcia z uroczystości będą dostępne niebawem.

Bardzo ważne!!!

Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy I i II we wtorek 11 lutego o godz. 19:00. Obcność obowiązkowa. Przypominam jeszcze o metrykach chrztu i danych imiennych świadków do bierzmowania. Na spotkanie przynosimy listę haseł do 13 krzyżówek (na kartce A4, imię i nazwisko poniżej wypisane 13 haseł z krzyżówek). Przygotować się do testu z materiału zawartego w tematach.

Zapraszamy młodzież klas 8 pragnących przystąpić do sakramentu bierzmowania w roku 2021 na spotkanie organizacyne w piątek 7 lutego 2020  na godz. 19:00 w kościele.

Są już dostępne tematy katechez do opracowania w czasie przerwy kolędowej i ferii zimowych. Proszę dokładnie przeczytać wprowadzenie. Po przerwie z materiału w tych katechezach będzie sprawdzian.

Zapisy na przygotowanie do bierzmowania w roku 2019/2020 we wtorek 10 września o godz. 19:00. Na przygotowanie zapisuje się młodzież z naszej parafii, która uczęszcza do I klasy szkoły średniej.
 Za przygotowanie do bierzmowania odpowiada Ks. Michał.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z uroczystości bierzmowania w Galerii

Przypominam o nabożeństwie Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 19.30. Obecność obowiązkowa.

Dziękuję tym, którzy wybrali się z nami na Drogę Krzyżową i konferencje L. Dokowicza w parafii św. Jadwigi Królowej na Oruni Górnej.

Wspólne wyjscie na Drogę Krzyżową i konferencję Dokowicza o walce duchowej 8 marca. Zbiórka przy kościele Ojca Pio o godz. 17.00 i przejazd do parafii św. Jadwigi Królowej na Oruni Górnej.

Znamy już termin bierzmowania. Przyjęcie sakramentu bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 26 maja 2019 roku na Mszy Świętej o godz. 12:30.

Najbliższe spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum odbędzie się 26 lutego o godz. 19:00. Na to spotkanie przychodzą obydwie grupy.

Na najbliższe spotkanie przynosimy rozwiązaną i podpisaną ostatnią krzyżówkę z 13 tematu.

Przypominam o dostarczeniu metryk chrztu zaraz po feriach zimowych.

Przygotowanie do bierzmowania dla klas VIII odbywa się w roku szkolnym 2018/2019 raz w miesiącu. Spotkania odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca na Mszy Świętej o godz. 19:00.