Wspólnota modlitewno ewangelizacyjna Betlejem

SNE Betlejem

Jesteśmy jedną z grup duszpasterskich parafii p.w. Św. Ojca Pio w Gdańsku. Wywodzimy się z szeroko rozumianego katolickiego ruchu charyzmatycznego i ściśle współpracujemy z Gdańską Szkołą Nowej Ewangelizacji. Poruszeni działaniem Ducha Świętego pragniemy być żywą cząstką Kościoła w Gdańsku Ujeścisku i dzielić się tym życiem z innymi.

Eucharystia gromadzi nas każdego tygodnia i pozwala wgłębiać się w prawdę o rodzeniu się Boga w życiu ludzkości i każdego człowieka. Tu nabieramy Ducha by iść w codzienność z radością i nadzieją, mimo trosk i problemów. Doświadczamy, że Bóg ma moc przemieniać nasze życie i chce czynić z nas swój dom – Dom Chleba (Betlejem), chleba który da się połamać i rozdać bliźnim.

Spotykamy się w środy o godz. 19.00 na mszy św. z modlitwą uwielbienia,  w parafii Ojca Pio na Ujeścisku.

Zapraszamy także Ciebie!!!  W Betlejem rodzi się Życie!

Więcej informacji o nas, naszym byciu i działaniu we wspólnocie, o diakoniach, o SNE, a także nieco fotek znajdziesz na naszej stronie internetowej:    http://betlejem.parafiapio.pl/