SPOTKANIA DLA RODZICÓW

2 grudnia 2023

W naszych domach panują różne zasady, czasami nawet z tymi zasadami związane są konsekwencje, które spotykają nasze dzieci. Jednak bardzo często trudno nam być konsekwentnym w ich realizacji. A sprawa jest ważna, bo w ten sposób uczymy (lub nie) nasze dzieci odpowiedzialności.
Jak być konsekwentnym w zasadach, które ustanowiliśmy. Jak w tym procesie wykorzystać stawianie granic. O tym usłyszymy na spotkaniu:

???????? Granice. Czym są i jak mogą pomóc w uczeniu dzieci odpowiedzialności.
????16 grudnia (sobota)
⏰ godz. 11:00-13:00
Parafia o. Pio, sala konferencyjna domu parafialnego,
ul. Przemyska 21, Gdańsk
Zapewniamy opiekę nad dziećmi.
Wstęp bezpłatny

????Na spotkaniu przedstawimy w jaki sposób stawianie granic pomaga w uczeniu dzieci odpowiedzialności.
????Wyjaśnimy komu i jakie granice stawiać.
????Podamy również przykłady tego, jak właściwie postawione granice nauczyły dzieci odpowiedzialności w domu czy w szkole.