św. Cecylia - patronka muzyki kościelnej

22 listopada 2022

Z okazji św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, we wtorek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. z udziałem wszystkich naszych zespołów muzycznych: schola dziecięca Fiołki o. Pio, zespół rodzinny, zespół młodzieżowy, zespół muzyczny Emmanuel, diakonia muzyczna Betlejem, chór parafialny schola Padre Pio – łącznie 80 osób uczestniczy w zespołach śpiewających w naszej Parafii. 

Serdecznie dziękujemy i życzymy wielu łask Bożych za wstawiennictwem Świętej Patronki.

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
135 0.095834970474243