Bezpłatny kurs języka polskiego jako obcego

7 września 2022

Bezpłatny kurs języka polskiego jako obcego.

 

Organizujemy kursy języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy na terenie parafii ojca Pio w Gdańsku ul. Przemyska 21 . Zajęcia będą trwały 90 minut i odbywały się dwa razy w tygodniu. Prosimy o powiadomienie waszych gości i znajomych z Ukrainy. Kursy języka polskiego są całkowicie bezpłatne dla uczestników i rozpoczną się we wrześniu w salkach w domu parafialnym. Planujemy utworzenie kilku grup na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy na kurs dla poczatkujących, jak również osoby, które już uczyły się polskiego i chcą kontynuować naukę. Osoby chętne prosimy o telefoniczną rejestrację jak najszybciej. Informacje można otrzymać dzwoniąc pod numer telefonu 732 538 644 do koordynatorki - pani OLGI, która mówi po ukraińsku i rosyjsku. W celu ustalenia poziomu znajomości języka i przydzielenia do odpowiedniej grupy zapraszamy osoby, które chcą kontynuować naukę polskiego, na krótką rozmowę z lektorką panią Katarzyną we wtorek 6 września 2022 o godzinie 10.00 lub w czwartek 8 września 2022 o godzinie 10.00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Безкоштовний курс польської мови

Ми oрганізовуємо курси польської мови для біженців з України в парафії святого отця Піо в Гданську, Пшемиська 21. Заняття триватимуть 90 хвилин і відбуватимуться двічі на тиждень. Будь ласка, повідомте своїх гостей та друзів з України. Курси польської мови є абсолютно безкоштовними для учасників і розпочнуться у вересні. Ми плануємо створити кілька груп різного рівня навчання. Запрошуємо на курси для початківців, а також людей, які вже вивчили польську мову та хочуть продовжити навчання.

Бажаючих просимо зателефонувати як найшвидше. Інформацію можна отримати за телефоном 732 538 644 до координатора – ОЛЬГИ, яка володіє українською та російською мовою.

З метою визначення рівня знання мови та розподілу у відповідну групу, запрошуємо осіб, які бажають продовжити вивчення польської мови, на коротку розмову з викладачем пані Катажиною у вівторок 6 вересня 2022 о годині 10:00 або в четвер 8 вересня о годині 10:00 2022.

 

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.052848815917969