Życzenia Bożonarodzeniowe dla Parafian

23 grudnia 2020

Podobno dziecko uczy się najpierw trzech słów: mama, tata, daj. Słowo brat jest dużo później… Niech te święta Bożego Narodzenia i bijący ze żłóbka blask miłości Dzieciątka Jezusa sprawią, by słowo brat znalazło w nas miejsce przed słowem daj.

        Czy miniony rok zapamiętamy jako rok epidemii i izolacji czy jako rok braterskiej miłości i odwagi tych, którzy podjęli służbę cierpiącym. „Moc w słabości się doskonali", dlatego życzymy Wam, kochani Parafianie, gdy wszystko na zewnątrz wydaje się pogrążać w mroku i chłodzie niech Wasze serca jeszcze ściślej przylgną do Chrystusa, który w te Święta rozświetla wszelką ciemność i przynosi ciepło odwiecznej miłości. Dzielimy się z wami "opłatkiem słowa" zaczerpniętym z ogłoszonej w tym roku przez papieża Franciszka encykliki o braterstwie Fratelli tutti:

„Miłość to poruszenie, które skupia uwagę na drugim człowieku i uważa go za jedno z samym sobą.”

Wasi bracia kapłani:

Ks.Krzysztof, Ks.Kazimierz, Ks.Przemek, Ks.Zbyszek

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. św. Ojca Pio w Gdańsku

ul. Przemyska 21
80-180 Gdańsk
58 322 40 40


Numer konta:
Numer konta bankowego dla wpłat darowizn na budowę kościoła: 20 1240 2920 1111 0000 4500 0120
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
117 0.083674907684326