Kolejny krok ku wolności

15 listopada 2020

Podejmując pierwsze kroki na drodze uzdrowienia wewnętrznego wiele osób, widząc realne zmiany w swoim życiu, ma pragnienie podążać nią dalej.

Z jednej strony doświadczamy łaski Boga, któremu zależy na naszej wolności i szczęściu, a z drugiej widzimy, że potrzeba naszego zaangażowania i chęci zmiany, aby móc ją przyjąć.

Jednak, mając świadomość swojej kruchości i niemocy, widzimy również, że otwieranie się na tę łaskę jest procesem, który ma swoje etapy – czasem łatwiejsze, czasem trudniejsze.

Dlatego pragniemy podążać tą drogą razem, mobilizując siebie nawzajem do wytrwałości, podejmowania decyzji i wprowadzania konstruktywnych zmian w życiu.

Towarzyszenie doświadczonych osób prowadzących i dar wspólnoty daje nam również doświadczyć, że każdy wnosi bogactwo swoich doświadczeń i może być ono darem dla innej osoby.

Spotkania ONLINE – “KOLEJNY KROK KU WOLNOŚCI” dedykujemy osobom, które już rozpoczęły tę drogę z nami poprzez uczestnictwo w rekolekcjach “Popękane serce. I co dalej? Droga do wolności”.

Uczestnikom proponujemy:

• 14 spotkań ONLINE w dwie niedziele w miesiącu od grudnia 2020 do czerwca 2021 w godz. 20.00-21.30, a w nich:
  • konferencje
  • wspólny czas modlitwy
  • czas dzielenia, warsztaty
  • podjęcie osobistej pracy pomiędzy spotkaniami

W ramach spotkań:

• przypomnimy kroki i narzędzia ku wolności, podejmowane podczas rekolekcji “Popękane serce. I co dalej?”
  • pragnąc postępować w drodze ku wolności podejmiemy pracę nad swoim życiem, czerpiąc z mądrości programu 12 kroków.

Z uwagi na tematykę spotkań, zarówno prowadzący, jak i uczestnicy zobowiązują się do dyskrecji z czasu dzielenia.

Informacje szczegółowe:

• Data: 6 grudnia 2020 – marzec 2021 oraz czerwiec 2021 (1 i 3 niedziela miesiąca w godz. 20.00-21.30) a kwiecień – maj 2021 (2 i 4 niedziela miesiąca w godz. 20.00-21.30)
  • Formaspotkania będą prowadzone w czasie rzeczywistym online.
  • Prowadzący: ks. Jacek Nawrot wraz z ekipą Fundacji
  • Wymagania: zainstalowana aplikacja ZOOM na komputerze (z kamerą i mikrofonem) lub smartfonie, dostęp do internetu
  • Koszt uczestnictwa: 350 zł – zaliczkę w wysokości 50 zł należy wpłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia, pozostałą kwotę do 4 grudnia.
    • Jeśli masz problemy finansowe – poinformuj nas przy zapisach, by nie były one przeszkodą w możliwości uczestnictwa.

Ilość miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem w ciągu 5 dni roboczych od przesłania zgłoszenia.

Link do spotkań zostanie przesłany do uczestników mailem najpóźniej w przededniu spotkania.