Rekolekcje "Kobiety w Adwencie"

15 listopada 2020

W całej historii były i są Kobiety, które oczekiwały i oczekują na przyjście Zbawiciela. Czuwanie i cierpliwość są wpisane w naturę Kobiety, którą Bóg włączył w tajemnicę przekazywania życia i budowania relacji.

Rekolekcje “Kobiety w Adwencie – biblijne i współczesne” kierujemy do Pań, które pragną zatrzymać się nad tajemnicą powołania każdej z nas i przeżyć ten czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w wyjątkowy sposób.

Adwent to czas, gdy szczególnie myślimy o życiu, rodzinie i bliskich, o naszej relacji z Bogiem. Przyglądając się kobietom biblijnym pragniemy odkrywać piękno, wrażliwość i powołanie, które zamyślił dla nas Stworzyciel. Chcemy też szukać odpowiedzi, jak w zabieganą codzienność wnosić to, co jest ważne i drogie naszym sercom

Uczestniczkom proponujemy:

• 5 spotkań ONLINE w 1 sobotę i 4 niedziele ADWENTUa w nich:
      • konferencje
      • wspólną modlitwę
      • czas rozmów i dzielenia
      • wspólne, własnoręczne przygotowywanie ozdób świątecznych

Część każdego niedzielnego spotkania będzie przeznaczona na samodzielne wykonanie świątecznych drobiazgów (wieniec adwentowy, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe) według wskazówek i propozycji osoby prowadzącej (będą to rzeczy, które jest w stanie wykonać wg wskazówek każda osoba).

Materiały potrzebne do wykonania prac zostaną wysłane do Pań kurierem na wskazany w formularzu adres.

Informacje szczegółowe:

• Termin zapisów: do 22 listopada
  • Data: 28 listopada – 20 grudnia (sobota 28.11 w godz. 17.00-20.00, w niedziele 29.11, 06,13,20.12. w godz. 17.00-19.00)
  • Formarekolekcje będą prowadzone w czasie rzeczywistym online.
  • Prowadzący: ekipa Fundacji
  • Wymagania: zainstalowana aplikacja ZOOM na komputerze (z kamerą i mikrofonem) lub smartfonie, dostęp do internetu
  • Koszt uczestnictwa i materiałów: 140 zł – należy wpłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia.
    • Jeśli masz problemy finansowe – poinformuj nas przy zapisach, by nie były one przeszkodą w możliwości uczestnictwa.

Ilość miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem w ciągu 3 dni roboczych od przesłania zgłoszenia.

Link na spotkania zostanie przesłany do uczestników mailem najpóźniej w przededniu każdego terminu.