Konkurs "Moja kapliczka dla Matki Bożej"

21 maja 2020

Święty Jan Paweł II powiedział: „W maju Lud Boży poczuwa się do wyrażenia w szczególny sposób nabożeństwa do Maryi, której macierzyńska obecność jest wsparciem dla chrześcijan  i dla całego świata.” Dlatego ogłaszamy konkurs dla dzieci na wykonanie kapliczki dla Matki Bożej.

Kapliczki mogą być wykonane w sposób płaski (rysunek, wyklejanka) lub przestrzenny (makieta). Liczy się tutaj pomysłowość, zaangażowanie i niepowtarzalność. Zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie, a rodziców prosimy o pomoc dzieciom w wykonywaniu  prac konkursowych. Na uczestników czekają nagrody.

Wykonane prace prosimy sfotografować i przesłać do końca maja drogą e-mailową biurio@parafiapio.pl

W e-mailu prosimy o podanie: imię, nazwisko oraz wiek dziecka.

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. św. Ojca Pio w Gdańsku

ul. Przemyska 21
80-180 Gdańsk
58 322 40 40


Numer konta:
Numer konta bankowego dla wpłat darowizn na budowę kościoła: 20 1240 2920 1111 0000 4500 0120
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
125 0.19301700592041