Konkurs "Moja kapliczka dla Matki Bożej"

21 maja 2020

Święty Jan Paweł II powiedział: „W maju Lud Boży poczuwa się do wyrażenia w szczególny sposób nabożeństwa do Maryi, której macierzyńska obecność jest wsparciem dla chrześcijan  i dla całego świata.” Dlatego ogłaszamy konkurs dla dzieci na wykonanie kapliczki dla Matki Bożej.

Kapliczki mogą być wykonane w sposób płaski (rysunek, wyklejanka) lub przestrzenny (makieta). Liczy się tutaj pomysłowość, zaangażowanie i niepowtarzalność. Zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie, a rodziców prosimy o pomoc dzieciom w wykonywaniu  prac konkursowych. Na uczestników czekają nagrody.

Wykonane prace prosimy sfotografować i przesłać do końca maja drogą e-mailową biurio@parafiapio.pl

W e-mailu prosimy o podanie: imię, nazwisko oraz wiek dziecka.