Wypominki za zmarłych

1 listopada 2023

Kartki na wypominki wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Wypełnione czytelnie kartki składamy w biurze parafialnym, wybierając dzień w którym możemy przyjść na modlitwę za zmarłych. Wypominki czytamy w naszej parafii od 2 do 8 listopada; w sobotę i niedzielę o godz. 17.30, w pozostałe dni o godz. 18.30. Po wypominkach jest odprawiana Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach.

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.064129114151001