Bierzmowanie i wizytacja kanoniczna

26 maja 2019

W dniu 26 maja 2019 roku nasza wspólnota przeżywała wizytację kanoniczną, którą przeprowadzał Ks. Bp Wiesław Szlachetka. Raz na pięć lat odbywa się, jak to powiedział Ks. Biskup - "Wywiadówka Parafii". W ramach wizytacji w czasie Mszy Świętych, Ks. Bp Wiesław, przyjmówał sprawozdania z działalności wspólnot i grup działających na terenia naszej parafii, a jest ich 20.
Na Mszy Świętej o godz. 12:30 Ks. Biskup udzielił sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W tym roku do tego sakramentu przystąpiło 87 młodych ludzi.

135 0.073292016983032